image/svg+xml
Valitse matkakohde tai hotelli

Kaupunkihotellit

Helsinki

Lapland Hotels Bulevardi

Tampere

Lapland Hotels Tampere

Lapland Hotels Arena

Oulu

Lapland Hotels Oulu

Kuopio

Lapland Hotels Kuopio

Rovaniemi

Lapland Hotels Sky Ounasvaara

Lapin hotellit

Levi

Lapland Hotels Sirkantähti

Ylläs

Lapland Hotels Ylläskaltio

Lapland Hotels Äkäshotelli

Lapland Hotels Saaga

Lapland Hotels SnowVillage

Olos

Lapland Hotels Olos

Rovaniemi

Lapland Hotels Sky Ounasvaara

Lapland Hotels Bear's Lodge

Lapland Hotels Ounasvaara Chalets

Pallas

Lapland Hotels Pallas

Saariselkä

Lapland Hotels Riekonlinna

Kilpisjärvi

Lapland Hotels Kilpis

Hetta

Lapland Hotels Hetta

Luosto

Lapland Hotels Luostotunturi

Valitse kohde
Tulo:
Läh:
huone
aikuinen, lasta
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Lisää huone
Sulje
Valitse päivät
Onko sinulla promo- tai yrityskoodia?
Anna promokoodisi tai yritys id:si tähän.

Tulo:
Läh:
Haetaan saatavuutta
Control not found txtArrayOfSearchMasksAsJSON!

VOIMMEKO OLLA AVUKSI?

Tarvitsetteko laadukkaan majoituksen yrityksenne vieraille tai työmatkalle? Järjestättekö paljon kokouksia ja tilaisuuksia? Autamme mielellämme yritystänne löytämään toimivan ratkaisun juuri teidän tarpeisiinne. Jätäthän yhteystietosi, niin otamme sinuun yhteyttä.

Ota yhteyttä

MYYNNIN YHTEYSTIEDOT

Maarit Uutela
Myyntipäällikkö
Pääkaupunkiseutu ja Turku
Lapland Hotels
+358 40 4854817
maarit.uutela@laplandhotels.com

Jari Hakovirta
Myyntipäällikkö
Tampere
Lapland Hotels
+358 40 5545971
jari.hakovirta@laplandhotels.com

Elena Chiksoeva
Myyntipäällikkö
Kuopio
Lapland Hotels
+358 40 184 9581
elena.chiksoeva@laplandhotels.com

Tommy Sohlberg
Myyntiryhmän päällikkö
Lapland Hotels
+358 50 3883524
tommy.sohlberg@laplandhotels.com

Hanna Limingoja
Myyntipäällikkö
Oulu
Lapland Hotels
+358 50 4044 231
hanna.limingoja@laplandhotels.com

KAUPUNKIHOTELLIEN MYYNTIPALVELUT

HELSINKI
Lapland Hotels Bulevardi
Sales +358 9 25251111
sales.bulevardi@laplandhotels.com

TAMPERE
Lapland Hotels Arena
Sales +358 3 383 0100
sales.tampere@laplandhotels.com

TAMPERE
Lapland Hotels Tampere
Sales +358 3 383 0100
sales.tampere@laplandhotels.com

KUOPIO
Lapland Hotels Kuopio
Sales +358 17 5528802
sales.kuopio@laplandhotels.com

OULU
Lapland Hotels Oulu
Sales + 358 8 880100
sales.oulu@laplandhotels.com

Snow Village