image/svg+xml

Yhteystiedot

Lomalle
Työmatkalle
Kartalta
Valitse matkakohde tai hotelli

Kaupunkihotellit

Tampere

Lapland Hotels Tampere

Oulu

Lapland Hotels Oulu

Lapin hotellit

Levi

Lapland Hotels Sirkantähti

Ylläs

Lapland Hotels Ylläskaltio

Lapland Hotels Äkäshotelli

Lapland Hotels Saaga

Olos

Lapland Hotels Olos

Rovaniemi

Lapland Hotels Sky Ounasvaara

Lapland Hotels Bear's Lodge

Lapland Hotels Ounasvaara Chalets

Pallas

Lapland Hotels Pallas

Saariselkä

Lapland Hotels Riekonlinna

Kilpisjärvi

Lapland Hotels Kilpis

Hetta

Lapland Hotels Hetta

Luosto

Lapland Hotels Luostotunturi

Valitse matkakohde tai hotelli
huone, aikuinen, lasta
Aikuisia
2
Lapsia
0
Aikuisia
2
Lapsia
0
Aikuisia
2
Lapsia
0
Aikuisia
2
Lapsia
0
Lisää huone
Tulo:
Läh:
Syötä varauskoodi tai yrityskoodi tähän

Tulo:
Läh:

Lapland Hotels

Myyntipalvelu +358 (0)16 3232
Ryhmävaraukset +358 (0)16 3200 200

Lapland Hotels
Yrjö Kokontie 4
99300 Muonio
myynti@laplandhotels.com
etunimi.sukunimi@laplandhotels.com

Head of Marketing
Hanna-Maaret Heikurainen
Lapland Hotels & Lapland Safaris
puh. +358 (0)16 3232
hanna.heikurainen@laplandhotels.com

Myyntijohtaja
Asko Antikainen
Lapland Hotels & Lapland Safaris
puh. +358 40 531 3393
asko.antikainen@laplandsafaris.fi

Myyntipäällikkö
Minna Keskinen
Lapland Hotels
puh. +358 (0)16 559 4423
Ryhmävaraukset +358 (0)16 3200 200

Markkinointipäällikkö
Eine Vaarala
Lapland Hotels
puh. +358 (0) 40 720 4610

Yhteisömanageri
Juuso Holstein
Lapland Hotels
puh. +358 40 5425544

Keittiöpäällikkö
Tero Mäntykangas
puh. +358 (0)400 891 544

Henkilöstöpäällikkö
Taru Tahvanainen
puh. +358 (0) 400 690 543

Järjestelmäasiantuntija
Oona Kuru
puh. +358 (0)16 323 6012

         

         

         

         

         

         

Hotellien yhteystiedot

Lapland Hotels Bear´s Lodge
puh. (016) 5300 400
Pohtimolammentie 203
97220 Sinettä
bearslodge@laplandhotels.com

Lapland Hotels Hetta
puh. (016) 323 700
Ounastie 281
99400 Enontekiö
hetta@laplandhotels.com

Lapland Hotels Kilpis
puh. (016) 323 300
Käsivarrentie
99490 Kilpisjärvi
kilpis@laplandhotels.com

Lapland Hotels Luostotunturi
puh. (016) 620 400
Luostontie 1
99555 Luosto
luostotunturi@laplandhotels.com

Lapland Hotels Olos
puh. (016) 536 111
Oloshotellintie
99300 Muonio
olos@laplandhotels.com

Lapland Hotels Pallas
Puh. (016) 323 355
Pallastunturintie
99330 Pallastunturi
pallas@laplandhotels.com

Lapland Hotels Riekonlinna
puh. (016) 559 4455
Saariseläntie 13
99830 Saariselkä
riekonlinna@laplandhotels.com

Lapland Hotels Sirkantähti
puh. (016) 323 500
Levintie 1630
99130 Sirkka
sirkantahti@laplandhotels.com

Lapland Hotels Sky Ounasvaara
Puh. (016) 323 400
Juhannuskalliontie
96400 Rovaniemi
skyhotel@laplandhotels.com

Lapland Hotels Ylläskaltio
puh. (016) 552 000
Sivulantie 7
95970 Äkäslompolo
yllaskaltio@laplandhotels.com

Lapland Hotels Äkäshotelli
puh. (016) 553 000
Äkäsentie 10
95970 Äkäslompolo
akashotel@laplandhotels.com

Lapland Hotels Saaga
puh. (016) 323 600
Iso-Ylläksentie 42
95980 Ylläsjärvi
saaga@laplandhotels.com

Lapland Hotels Oulu
puh. (08) 881 1110
Kirkkokatu 3
90100 Oulu
oulu@laplandhotels.com

Lapland Hotels Tampere
puh. (03) 383 0000
Yliopistonkatu 44
33100 Tampere
tampere@laplandhotels.com

Lapland Hotels Ounasvaara Chalets
puh. (016) 323 4300
Antinmukka 4
96600 Rovaniemi
ounasvaarachalets@laplandhotels.com

Lapland Hotels SnowVillage
puh. 040 5890 858
Lainiotie 566
99100 Kittilä
snowvillage@laplandhotels.com

Snow Village