image/svg+xml

Järjestelmäuudistuksen takia Lapland Hotels Clubiin ei voi liittyä, jäsensivuille ei pääse kirjautumaan eikä pisteitä tarkistamaan tai käyttämään toistaiseksi. Pahoittelemme aiheutuvaa haittaa!

Valitse matkakohde tai hotelli

Kaupunkihotellit

Helsinki

Lapland Hotels Bulevardi

Tampere

Lapland Hotels Tampere

Lapland Hotels Arena

Oulu

Lapland Hotels Oulu

Kuopio

Lapland Hotels Kuopio

Rovaniemi

Lapland Hotels Sky Ounasvaara

Lapin hotellit

Levi

Lapland Hotels Sirkantähti

Ylläs

Lapland Hotels Ylläskaltio

Lapland Hotels Äkäshotelli

Lapland Hotels Saaga

Lapland Hotels SnowVillage

Olos

Lapland Hotels Olos

Rovaniemi

Lapland Hotels Sky Ounasvaara

Lapland Hotels Bear's Lodge

Lapland Hotels Ounasvaara Chalets

Pallas

Lapland Hotels Pallas

Saariselkä

Lapland Hotels Riekonlinna

Kilpisjärvi

Lapland Hotels Kilpis

Hetta

Lapland Hotels Hetta

Luosto

Lapland Hotels Luostotunturi

Valitse kohde
Tulo:
Läh:
huone
aikuinen, lasta
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Aikuisia
2
Lapsia (0-12 vuotta)
0
Lisää huone
Sulje
Valitse päivät
Onko sinulla promo- tai yrityskoodia?
Anna promokoodisi tai yritys id:si tähän.

Tulo:
Läh:
Haetaan saatavuutta
Control not found txtArrayOfSearchMasksAsJSON!

Hotellien yhteystiedot


HELSINKI

Lapland Hotels Bulevardi
Bulevardi 28
00120 Helsinki
+358 9 25251111
bulevardi@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Nathalie Huber

HETTA

Lapland Hotels Hetta
Ounastie 281
99400 Enontekiö
+358 16 323 700
hetta@laplandhotels.com
Hotelli- ja ravintolapäällikkö: Pisko Kopra

KILPISJÄRVI

Lapland Hotels Kilpis
Käsivarrentie 14206
99490 Kilpisjärvi
+358 16 323 300
kilpis@laplandhotels.com
Hotelli- ja ravintolapäällikkö: Hanne Halonen

KUOPIO

Lapland Hotels Kuopio
Puijonkatu 32
70110 Kuopio
+358 17 5528 800
kuopio@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Miia Siltala

LEVI

Lapland Hotels Sirkantähti
Levintie 1630
99130 Sirkka
+358 16 323 500
sirkantahti@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Piritta Hatanpää

LUOSTO

Lapland Hotels Luostotunturi
Luostontie 1
99555 Luosto
+358 16 620 400
luostotunturi@laplandhotels.com
Aluejohtaja, Luosto-Saariselkä: Pekka Kuusisto

OLOS

Lapland Hotels Olos
Oloshotellintie 25
99300 Muonio
+358 16 536 111
olos@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Sari Oja

OULU

Lapland Hotels Oulu
Kirkkokatu 3
90100 Oulu
+358 8 881 1110
oulu@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Tiina Vähäkuopus

PALLAS

Lapland Hotels Pallas
Pallastunturintie 560
99330 Pallas
+358 16 323 355
pallas@laplandhotels.com
Hotelli- ja ravintolapäällikkö: Janne Oja

ROVANIEMI

Lapland Hotels Bear's Lodge
Pohtimolammentie 383
97220 Sinettä
+358 16 5300 400
bearslodge@laplandhotels.com
Hotelli- ja ravintolapäällikkö: Outi Gullstén

Lapland Hotels Ounasvaara Chalets
Antinmukka 4
96600 Rovaniemi
+358 16 323 4100
ounasvaarachalets@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Mira Söderlund

Lapland Hotels Sky Ounasvaara
Juhannuskalliontie
96400 Rovaniemi
+358 16 323 400
skyhotel@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Jerry Halme

SAARISELKÄ

Lapland Hotels Riekonlinna
Saariseläntie 13
99830 Saariselkä
+358 16 559 4455
riekonlinna@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Heli Hirvasvuopio

TAMPERE

Lapland Hotels Arena
Ratapihankatu 54
33100 Tampere
+ 358 3 383 0500
arena@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Janne Mönkkönen

Lapland Hotels Tampere
Yliopistonkatu 44
33100 Tampere
+ 358 3 3830000
tampere@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Maija Virtanen

YLLÄS

Lapland Hotels Saaga
Iso-Ylläksentie 42
95980 Ylläsjärvi
+358 16 323 600
saaga@laplandhotels.com
Hotellinjohtaja: Annukka Taljavirta

Lapland Hotels Ylläskaltio
Sivulantie 7
95970 Äkäslompolo
+358 16 552 000
yllaskaltio@laplandhotels.com
Hotelli- ja ravintolapäällikkö: Anette Huutola

Lapland Hotels Äkäshotelli
Äkäsentie 10
95970 Äkäslompolo
+358 16 553 000
akashotel@laplandhotels.com
Aluejohtaja, Levi-Ylläs: Tommy Sippo

Lapland Hotels SnowVillage
Lainiotie 566
99120 Kittilä
+358 16 323 6050
snowvillage@laplandhotels.com
Kohdepäällikkö: Maria Astrén

 

Snow Village